Tabletă Lenovo Tab M11, Wi-Fi + 4G LTE, 4GB/128Gb, Luna Grey
cod produs
845808
Diagonala ecranului
11 "
Tehnologia display-ului
IPS
Memoria RAM
4GB
Memorie internă, Gb
128
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tip | Tabletă |
| Producător | Lenovo |
| Model | Tab M11 |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Luna Grey |
| Versiune SO | Android 13 |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 11 " |
| Rezolutia ecranului | 1920x1200 pix. |
| Tehnologia display-ului | IPS |
| Aspect imagine | 16:10 |
Sistem
| Procesor | Helio G88 |
| Chipset | Mediatek Helio G88 |
| GPU | Mali-G52 MС2 |
Memorie
| Memoria RAM | 4GB |
| Memorie internă, Gb | 128 |
| Slot Card de Memorie | microSD |
Conectivitate Rețea
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM |
| Rețea locală | Wi-Fi + 4G LTE |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.1 |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Camera
| Max. Rezoluția camerei | 8 MP |
| Cameră frontală | 8 MP |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30fps |
Baterie de alimentare
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tip de baterie | Litium-Ion |
| Capacitatea acumulatorului | 7040 mA⋅h |
| Tehnologie FastCharging | 15 W |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru, Giroscop, Proximitate |
| Difuzor | Da |
| Lanterna LED | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 465 g |
| Lungime | 255.2 mm |
| Lățime | 166.3 mm |
| Înălțime | 7.1 mm |
Accesorii incluse
| Cablu de încărcare/transfer de date | Da |
| Stylus Pen | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 299
lei
189
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |