Tabletă Lenovo Tab Plus, Wi-Fi, 8GB/128Gb, Luna Grey
cod produs
845790
Diagonala ecranului
11.5 "
Tehnologia display-ului
IPS LCD
Memoria RAM
8GB
Memorie internă, Gb
128
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tip | Tabletă |
| Producător | Lenovo |
| Model | Tab Plus |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Luna Grey |
| Versiune SO | Android 14 |
| Tip carcasă | Slate |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 11.5 " |
| Rezolutia ecranului | 2000x1200 pix. |
| Tehnologia display-ului | IPS LCD |
| Aspect imagine | 5:3 |
Sistem
| Procesor | Octa-Core |
| Chipset | Mediatek Helio G99 |
| GPU | Mali-G57 MС2 |
Memorie
| Memoria RAM | 8GB |
| Memorie internă, Gb | 128 |
| Slot Card de Memorie | microSDXC |
Conectivitate Rețea
| Rețea locală | Wi-Fi |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Galileo |
| Conectori audio | 3.5 mm mini-jack |
Camera
| Max. Rezoluția camerei | 8 MP |
| Cameră frontală | 8 MP |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30fps |
Baterie de alimentare
| Tip de baterie | Li-Polymer |
| Capacitatea acumulatorului | 8600 mA⋅h |
| Tehnologie FastCharging | 45W |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru, giroscop |
| Difuzor | Da |
| Lanterna LED | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 650 g |
| Lungime | 268.3 mm |
| Lățime | 7.7 mm |
| Înălțime | 174.2 mm |
Accesorii incluse
| Cablu de încărcare/transfer de date | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 499
lei
257
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |