Tabletă Lenovo Idea Tab, Wi-Fi + 4G LTE, 4GB/128Gb, Luna Grey
cod produs
845779
Diagonala ecranului
11 "
Tehnologia display-ului
IPS
Memoria RAM
4GB
Memorie internă, Gb
128
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tip | Tabletă |
| Producător | Lenovo |
| Model | Idea Tab |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Luna Grey |
| Versiune SO | Android 15 |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 11 " |
| Rezolutia ecranului | 2560x1600 pix. |
| Tehnologia display-ului | IPS |
Sistem
| Chipset | Mediatek Dimensity 6300 |
| GPU | Mali-G57 MС2 |
Memorie
| Memoria RAM | 4GB |
| Memorie internă, Gb | 128 |
| Slot Card de Memorie | microSD |
Conectivitate Rețea
| Rețea locală | Wi-Fi + 4G LTE |
| USB | USB Type-C |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.2 |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Galileo |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Camera
| Max. Rezoluția camerei | 8 MP |
| Cameră frontală | 5 MP |
Baterie de alimentare
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Capacitatea acumulatorului | 7040 mA⋅h |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru, Proximitate, Lumină, Sală |
| Difuzor | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 480 g |
| Lungime | 254.5 mm |
| Lățime | 166.1 mm |
| Înălțime | 6.9 mm |
Accesorii incluse
| Stylus Pen | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 899
lei
223
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |