Tabletă Lenovo Tab One, Wi-Fi + 4G LTE, 4GB/128Gb, Luna Grey
cod produs
845772
Diagonala ecranului
8.7 "
Tehnologia display-ului
IPS
Memoria RAM
4GB
Memorie internă, Gb
128
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tip | Tabletă |
| Producător | Lenovo |
| Model | Tab One |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Luna Grey |
| Versiune SO | Android 14 |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 8.7 " |
| Rezolutia ecranului | 1340х800 pix. |
| Tehnologia display-ului | IPS |
Sistem
| Procesor | Helio G85 |
| Chipset | MediaTek |
| GPU | Mali-G52 MС2 |
Memorie
| Memoria RAM | 4GB |
| Memorie internă, Gb | 128 |
| Slot Card de Memorie | microSD |
Conectivitate Rețea
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM |
| Rețea locală | Wi-Fi + 4G LTE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.3 |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Camera
| Max. Rezoluția camerei | 8 MP |
| Cameră frontală | 2 MP |
Baterie de alimentare
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Capacitatea acumulatorului | 5100 mA⋅h |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru, Proximitate, Lumină, Sală |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 320 g |
| Lungime | 211 mm |
| Lățime | 124.8 mm |
| Înălțime | 8.5 mm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 799
lei
160
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Monday
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |