Tabletă Lenovo Tab M9, Wi-Fi, 4GB/64Gb, Arctic Grey
cod produs
845765
Diagonala ecranului
9 "
Tehnologia display-ului
IPS
Memoria RAM
4GB
Memorie internă, Gb
64
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tip | Tabletă |
| Producător | Lenovo |
| Model | Tab M9 |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Arctic Grey |
| Versiune SO | Android 12 |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 9 " |
| Rezolutia ecranului | 1340х800 pix. |
| Tehnologia display-ului | IPS |
| Aspect imagine | 16:10 |
Sistem
| Procesor | Helio G80 |
| Chipset | Mediatek Helio G80 |
| GPU | Mali-G52 MС2 |
Memorie
| Memoria RAM | 4GB |
| Memorie internă, Gb | 64 |
| Slot Card de Memorie | microSD |
Conectivitate Rețea
| Rețea locală | Wi-Fi |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.1 |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Camera
| Max. Rezoluția camerei | 8 MP |
| Cameră frontală | 2 MP |
Baterie de alimentare
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tip de baterie | Litium-Ion |
| Capacitatea acumulatorului | 5100 mA⋅h |
Caracteristici
| Difuzor | Da |
| Lanterna LED | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 344 g |
| Lungime | 215.4 mm |
| Lățime | 136.8 mm |
| Înălțime | 8 mm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |