Husă pentru tabletă Lenovo Tab M11 (TB330XU), Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Lenovo |
| Pentru tableta | Tab M11 (TB330XU) |
| Nuanță culoare | Negru |
| Culoare | Negru |
| Dimensiunea ecranului | 11 |
| Material | Piele PU, microfibră |
| Descrierea materialului | Piele artificială |
Caracteristici
| Rezistență la apă | Da |
| Rezistenta la șocuri | Da |
| Buzunar exterior | 2 |
| Tip geanta | Husă pentru tabletă |
Dimensiuni și Greutate
| Lungime | 175 mm |
| Înălțime | 260 mm |
| Lățime | 15 mm |
| Greutate | 260 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |