Husă pentru tabletă Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen), Grey
cod produs
845697
Pentru tableta
Tab M10 Plus (3rd Gen)
Dimensiunea ecranului
10.6
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Lenovo |
| Pentru tableta | Tab M10 Plus (3rd Gen) |
| Nuanță culoare | Grey |
| Culoare | Gri |
| Dimensiunea ecranului | 10.6 |
Caracteristici
| Tip geanta | Husă pentru tabletă |
Dimensiuni și Greutate
| Lungime | 13 mm |
| Înălțime | 259 mm |
| Lățime | 183 mm |
| Greutate | 246 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
459
lei
26
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |