Televizor 32" Hisense 32A4Q, 1366x768 HD, VIDAA U OS, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Hisense |
| Model | 32A4Q |
| Culoare | Negru |
| Tip | LED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | G |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 1366x768 HD |
| Diagonala ecranului, inch | 32 |
| Tip panou | VA |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Formate HDR | HDR10 |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
| Adâncime culori | 8-bit |
Caracteristici
| Platformă software | VIDAA U OS |
| Telecomandă | Smart |
| Tuner TV | DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x 6 |
| Suport pentru modul de sunet surround | DTS Virtual |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 2x HDMI 1.4 |
| USB Type-A | 1x USB2.0 |
| Wi-Fi | Da |
| Slot CI | Da |
| Intrare antenă | 2x (RF/Sat) |
| Conector căști audio | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 200x100 mm |
| Design Rame | Fără rama |
| Materiale | Plastic ABS |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 726 mm |
| Înălțime | 430 mm |
| Adâncime | 85 mm |
| Greutate | 3.7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 603
lei
150
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |