Televizor 43" Xiaomi ELA5956EU, 3840x2160 4K UHD, Android TV, Gri
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Xiaomi |
| Model | ELA5956EU |
| Culoare | Gri |
| Tip | QLED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | G |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 4K UHD |
| Diagonala ecranului, inch | 43 |
| Tip panou | QLED |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
Performanţă
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Procesor grafic(GPU) | Mali-G52 MC1 |
| Memorie internă | 2 GB |
Caracteristici
| Platformă software | Android TV |
| Asistent vocal | Asistent Google |
| Telecomandă | Smart |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x10 |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Audio |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3x |
| USB Type-A | 1x USB2.0 |
| Ethernet (LAN) | 1 x Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | 5 |
| Slot CI | Da |
| Ieșire Audio Optică | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 200x100 mm |
| Materiale | Plastic, Metal |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 957 mm |
| Înălțime | 563 mm |
| Adâncime | 72 mm |
| Greutate | 5.9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 499
lei
316
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |