Televizor 32" Xiaomi ELA5936EU, 1366x768 HD, Android TV, Gri
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Xiaomi |
| Model | ELA5936EU |
| Culoare | Gri |
| Tip | QLED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | E |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 1366x768 HD |
| Diagonala ecranului, inch | 32 |
| Tip panou | QLED |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
Performanţă
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Procesor grafic(GPU) | Mali-G31 MP2 |
Caracteristici
| Platformă software | Android TV |
| Asistent vocal | Asistent Google |
| Telecomandă | Smart |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x10 |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Audio |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 2x |
| USB Type-A | 1x USB2.0 |
| Ethernet (LAN) | 1 x Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | 5 |
| Slot CI | Da |
| Ieșire Audio Optică | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 100x100 mm |
| Materiale | Plastic, Metal |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 719 mm |
| Înălțime | 425 mm |
| Adâncime | 61 mm |
| Greutate | 3.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 003
lei
173
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |