Televizor 40" Ozon H40FN7500S, 1920x1080 FHD, Google TV, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Ozon |
| Model | H40FN7500S |
| Culoare | Negru |
| Tip | LED TV |
| Clasa de eficiență energetică | A |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 1920x1080 FHD |
| Diagonala ecranului, inch | 40 |
| Tip panou | MVA |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Formate HDR | HLG |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
| Adâncime culori | 8-bit |
Performanţă
| Numar Nuclee | 4x Cores |
Caracteristici
| Platformă software | Google TV |
| Asistent vocal | Asistent Google |
| Telecomandă | Telecomanda cu infraroșu |
| Tuner TV | DVB-T2/T/C |
| Screen Mirroring | Da |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x8 |
| Suport pentru modul de sunet surround | Clear sound by JVC |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| HDMI CEC | Da |
| USB Type-A | 2x |
| Ethernet (LAN) | RJ-45 |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | 5.1 |
| Slot CI | Da |
| Ieșire Audio Optică | Da |
| Conector căști audio | Da |
Design
| Materiale | Plastic, Metal |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 899 mm |
| Înălțime | 575 mm |
| Adâncime | 240 mm |
| Greutate | 6.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 199
lei
184
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |