Televizor 50" Toshiba 50UV2463DG, 3840x2160 4K UHD, VIDAA U OS, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Toshiba |
| Model | 50UV2463DG |
| Culoare | Negru |
| Tip | LED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | F |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 4K UHD |
| Diagonala ecranului, inch | 50 |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Formate HDR | HDR10 |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
| Adâncime culori | 10 bits (8 bits+FRC) |
Caracteristici
| Platformă software | VIDAA U OS |
| Asistent vocal | Google Assistant, Alexa built-in |
| Telecomandă | Telecomanda cu infraroșu |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| Screen Mirroring | Da |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x10 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Audio |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| HDMI CEC | Da |
| USB Type-A | 2x USB 2.0 |
| Ethernet (LAN) | 10/100/1000 Mbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Bluetooth | 5 |
| Slot CI | Da |
| Intrare antenă | 1x (RF) |
| DLNA | Da |
| Ieșire Audio Optică | Da |
| Conector căști audio | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 200x200 mm |
| Materiale | ABS |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 1120 mm |
| Înălțime | 648 mm |
| Adâncime | 87 mm |
| Greutate | 9.55 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 299
lei
305
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |