Televizor 43" Hisense 43E7Q, 3840x2160 4K UHD, VIDAA U9, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Hisense |
| Model | 43E7Q |
| Culoare | Negru |
| Tip | QLED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | E |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 4K UHD |
| Diagonala ecranului, inch | 43 |
| Tip panou | VA |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Formate HDR | Dolby Vision |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
| Adâncime culori | 10 bits (8 bits+FRC) |
| Tehnologie Motion Enhancement | Smooth Motion |
Performanţă
| Numar Nuclee | 4x Cores |
Caracteristici
| Platformă software | VIDAA U9 |
| Asistent vocal | Da |
| Telecomandă | Da |
| Tuner TV | DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C |
| Screen Mirroring | Da |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x7 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Atmos |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3x HDMI 2.1 |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| USB Type-A | 2x |
| Ethernet (LAN) | RJ-45 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5 |
| Slot CI | Da |
| Intrare antenă | Da |
| Conector căști audio | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 300x200 mm |
| Design Rame | Fără ramă |
| Materiale | Plastic |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 963 mm |
| Înălțime | 560 mm |
| Adâncime | 74 mm |
| Greutate | 6.8 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 549
lei
5 499
lei
319
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |