Televizor 32" Hisense 32A5Q, 1920x1080 FHD, VIDAA U9, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Hisense |
| Model | 32A5Q |
| Culoare | Negru |
| Tip | QLED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | F |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 1920x1080 FHD |
| Diagonala ecranului, inch | 32 |
| Tip panou | ADS |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Formate HDR | HDR10 |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
| Adâncime culori | 8-bit |
Caracteristici
| Platformă software | VIDAA U9 |
| Telecomandă | Da |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| Screen Mirroring | Da |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x8 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Atmos |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 2x HDMI 1.4 |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| Ethernet (LAN) | Da |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n |
| Slot CI | Da |
| Intrare antenă | Da |
| Conector căști audio | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 200x100 mm |
| Design Rame | Fără ramă |
| Materiale | Plastic |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 726 mm |
| Înălțime | 430 mm |
| Adâncime | 84 mm |
| Greutate | 3.7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 989
lei
230
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |