Televizor 32" Ozon H32DN6500S, 1366x768 HD, Google TV, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Ozon |
| Model | H32DN6500S |
| Culoare | Negru |
| Tip | LED TV |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 1366x768 HD |
| Diagonala ecranului, inch | 32 |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Adâncime culori | 8-bit |
Caracteristici
| Platformă software | Google TV |
| Asistent vocal | Asistent Google |
| Telecomandă | Da |
| Tuner TV | DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x 6 |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Audio |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 2x HDMI 1.4 |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| HDMI CEC | Da |
| USB Type-A | 2x USB 2.0 |
| Ethernet (LAN) | RJ-45 |
| Wi-Fi | Da |
| Slot CI | Da |
| Intrare Video Compozit | Nu |
| Ieșire Audio Optică | Da |
| Conector căști audio | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 728 mm |
| Înălțime | 426 mm |
| Adâncime | 79 mm |
| Greutate | 3.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 199
lei
127
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |