Televizor 50" Ozon U50QN8500S, 3840x2160 4K UHD, Google TV, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Ozon |
| Model | U50QN8500S |
| Culoare | Negru |
| Tip | QLED SMART TV |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 4K UHD |
| Diagonala ecranului, inch | 50 |
| Iluminarea de fundal | QLED |
| Adâncime culori | 10 bits |
Caracteristici
| Platformă software | Google TV |
| Asistent vocal | Asistent Google |
| Telecomandă | Da |
| Tuner TV | DVB-T/T2, DVB-C2, DVB-S2 |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x10 |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| HDMI CEC | Da |
| USB Type-A | 2x |
| Ethernet (LAN) | RJ-45 |
| Bluetooth | Da |
| Slot CI | Da |
| Intrare antenă | Da |
| Ieșire Audio Optică | Da |
| Conector căști audio | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 1120 mm |
| Înălțime | 648 mm |
| Adâncime | 87 mm |
| Greutate | 9.55 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 799
lei
276
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |