Televizor 43" TCL 43T69C, 3840x2160 4K UHD, Google TV, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | TCL |
| Model | 43T69C |
| Culoare | Negru |
| Tip | QLED SMART TV |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 4K UHD |
| Diagonala ecranului, inch | 43 |
| Tip panou | QLED |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
Caracteristici
| Platformă software | Google TV |
| Asistent vocal | Asistent Google |
| Telecomandă | Da |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x 15 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Atmos |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3x HDMI 2.1 |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| HDMI CEC | Da |
| USB Type-A | 2x |
| Ethernet (LAN) | RJ-45 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.4 |
| Slot CI | Da |
| Ieșire Audio Optică | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 200x200 mm |
| Design Rame | 3-Laturi fără ramă |
| Materiale | Plastic ABS, Aluminu |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 957.3 mm |
| Înălțime | 558.4 mm |
| Adâncime | 18.4 mm |
| Greutate | 5.8 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 669
lei
326
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |