Mouse SVEN RX-222W, fara fir, Negru
cod produs
843694
Tip de conexiune
fara fir
Conexiune fără fir
Bluetooth, 2.4 GHz
Conexiune
Bluetooth, Wireless RF (USB Receiver)
Rezoluție Tracking maximă
1800 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | SVEN |
| Model | RX-222W |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Classificare | Mouse |
| Tip de conexiune | fara fir |
| Conexiune fără fir | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Conexiune | Bluetooth, Wireless RF (USB Receiver) |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Ambidextru (Ambele Mâini) |
| Materiale | Plastic |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Numărul de butoane | 3 |
| Durabilitate Comutator (Milioane De Clicuri) | 3 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | Baterie Integrată |
| Tipul încărcătorului | USB |
Caracteristici
| Rezoluție Tracking maximă | 1800 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 1200/1400/1800 dpi |
| Butonul DPI | 1 |
| Receptor RF | 1 |
| Cablu USB | 1 |
| Platforme software acceptate | Windows, MacOS |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 114 x 61 x 35 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 62 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
129
lei
7
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |