Set Tastatură + Mouse DELL KM5221W, fara fir, Alb
cod produs
843501
Tip de conexiune
fara fir
Conexiune
USB
Tehnologia Tastaturii
Membrană
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | DELL |
| Model | KM5221W |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Set | Set Tastatură + Mouse |
| Tip de conexiune | fara fir |
| Conexiune | USB |
| Conexiune fără fir | 2.4 GHz |
Tastatură
| Tehnologia Tastaturii | Membrană |
| Taste multimedia | Taste multimedia |
| Tastatură Numerică | 1 |
| Aspecte Lingvistice | Engleză, Rusă |
| Dimensiunile tastaturii | 433 x 123 x 34 mm mm |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Baterie necesară | 1xAA/2xAAA |
| Baterii incluse | Da |
Mouse
| Tip senzor tactil | Optical |
| Rezoluția senzorului | 4000 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 1000/1600/2400/4000 dpi |
| Numărul de butoane (Mouse) | 3 |
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Poziţionarea mâinii | Ambidextru (Ambele Mâini) |
Căști
| Keyboard and Mouse | 1 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
909
lei
52
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |