Monobloc 23.8" ASUS A3402 Negru | Gri, Intel Core i7-1255U, 16GB/1024GB, Fără SO
код товара
843241
Modelul procesorului
Intel Core i7
Memoria RAM
16GB
Tip Stocare
SSD M.2 PCIe NVMe
Capacitate stocare, GB
1024
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Computer All-in-One |
| Producător | ASUS |
| Model | A3402 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru | Gri |
| Sistem de operare | Fără SO |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Material carcasă | ABS Plastic |
Dispaly
| Diagonală | 23.8 |
| Rezoluţie | 1920x1080 FHD |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Procesor
| Modelul procesorului | Intel Core i7 |
| Model/Număr Procesor | Intel Core i7-1255U |
| Numar Nuclee | 10x nuclee |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Frecvența procesor | 3.5 GHz |
| Frecvența Turbo | 4.7 GHz |
| Memorie Cache (L3) | 12 |
Memoria operativa
| Memoria RAM | 16GB |
| Tipul de memorie | DDR4 SDRAM |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
Hard Disk
| Capacitate stocare, GB | 1024 |
| Tip Stocare | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Capacitate stocare, GB | 1024 |
Placa video
| Grafică Integrată | Intel Iris X Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | 1x |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 |
| USB 3.x Type-A | 3x USB 3.2 |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Ieșire HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Dispozitive multimedia
| Cameră Web | Camera 720p HD |
| Microfon integrat | Da |
| Boxe integrate | Da |
| Card Reader | Card Reader SD/MMC |
Sursa De Alimentare
| Tip Sursă Alimentare | Adaptor de alimentare extern |
| Putere | 90 W |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | Tastatură fără fir, gri |
| Mouse (Inclus) | Mouse optic fără fir, Gri |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 5.4 kg |
| Înălțime | 150 mm |
| Lățime | 539 mm |
| Adâncime | 423 mm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
14 928
лей
16 699
лей
855
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |