Monobloc 27" Lenovo IdeaCentre 3 27ARR9 Luna Grey, AMD Ryzen 7 7735HS, 16GB/512GB, Fără SO
cod produs
843218
Modelul procesorului
AMD Ryzen
Memoria RAM
16GB
Tip Stocare
SSD M.2 2280 PCIe Gen4x4
Capacitate stocare, GB
512
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Computer All-in-One |
| Producător | Lenovo |
| Model | IdeaCentre 3 27ARR9 |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Luna Grey |
| Sistem de operare | Fără SO |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Tip Stand | Basic AIO Stand (Tilt only) |
Dispaly
| Diagonală | 27 |
| Rezoluţie | 1920x1080 FHD |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
| Tipul ecranului | IPS |
Procesor
| Nume-cod Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Modelul procesorului | AMD Ryzen |
| Model/Număr Procesor | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Numar Nuclee | 8x Cores |
| Numar thread-uri | 16x Threads |
| Frecvența procesor | 3.2 GHz |
| Frecvența Turbo | 4.75 GHz |
| Memorie Cache (L3) | 16 |
Memoria operativa
| Memoria RAM | 16GB |
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Capacitate max. Totală RAM | 16GB |
| Frecvență memorie | 4800 MHz |
| Capacitate RAM pe slot | 8GB |
Hard Disk
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip Stocare | SSD M.2 2280 PCIe Gen4x4 |
| Capacitate stocare, GB | 512 |
Placa video
| Grafică Integrată | AMD Radeon 680M Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.2 |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | 1x |
| Rețea Ethernet | 100/1000 Mbps |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 |
| USB 3.x Type-A | 1x USB 3.2 |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Ieșire HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Dispozitive multimedia
| Cameră Web | 5MP Camera |
| Microfon integrat | Da |
| Boxe integrate | 2x 3W |
Sursa De Alimentare
| Tip Sursă Alimentare | Adaptor de alimentare extern |
| Putere | 90 W |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | USB Calliope Keyboard, Black, Russian |
| Mouse (Inclus) | USB Calliope Mouse, Black |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 7.1 kg |
| Înălțime | 473.1 mm |
| Lățime | 611.7 mm |
| Adâncime | 192 mm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
15 698
lei
896
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |