Monobloc 23.8" HP ProOne 240 G10 Alb, Intel Core Ultra 5 125U, 8GB/512GB, Fără SO
cod produs
843181
Modelul procesorului
Intel Core Ultra 5 (Seria 2)
Memoria RAM
8GB
Tip Stocare
SSD M.2 PCIe NVMe
Capacitate stocare, GB
512
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Computer All-in-One |
| Producător | HP |
| Model | ProOne 240 G10 |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Sistem de operare | Fără SO |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Tip Stand | Basic AIO Stand (Tilt only) |
| Material carcasă | Rășină plastică, aluminiu |
Dispaly
| Diagonală | 23.8 |
| Rezoluţie | 1920x1080 FHD |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
| Tipul ecranului | IPS |
Procesor
| Modelul procesorului | Intel Core Ultra 5 (Seria 2) |
| Model/Număr Procesor | Intel Core Ultra 5 125U |
| Numar Nuclee | 12x nuclee |
| Numar thread-uri | 14x Threads |
| Frecvența Turbo | 4.3 GHz |
| Memorie Cache (L3) | 12 |
Memoria operativa
| Memoria RAM | 8GB |
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Frecvență memorie | 5600 MHz |
Hard Disk
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip Stocare | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Capacitate stocare, GB | 512 |
Placa video
| Grafică Integrată | Intel UHD Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | 1x |
| USB Type-C | 1x |
| USB 3.x Type-A | 2x |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Dispozitive multimedia
| Cameră Web | 5MP Camera |
Sursa De Alimentare
| Tip Sursă Alimentare | Adaptor de alimentare extern |
| Putere | 90 W |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | Tastatură USB HP 125, Albă, Rusă |
| Mouse (Inclus) | USB HP 125 Mouse, Albă |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 5.37 kg |
| Înălțime | 419 mm |
| Lățime | 540.6 mm |
| Adâncime | 183.7 mm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
15 365
lei
877
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |