Monobloc 27" HP 27-cr0084ci Negru, AMD Ryzen 5 7520U, 16GB/512GB, Fără SO
cod produs
843164
Modelul procesorului
AMD Ryzen
Memoria RAM
16GB
Tip Stocare
SSD M.2 PCIe NVMe
Capacitate stocare, GB
512
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Computer All-in-One |
| Producător | HP |
| Model | 27-cr0084ci |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Sistem de operare | Fără SO |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Tip Stand | Basic AIO Stand (Tilt only) |
| Material carcasă | Aluminiu, Plastic |
Dispaly
| Diagonală | 27 |
| Rezoluţie | 1920x1080 FHD |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
| Tipul ecranului | IPS |
Procesor
| Nume-cod Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Modelul procesorului | AMD Ryzen |
| Model/Număr Procesor | AMD Ryzen 5 7520U |
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Numar thread-uri | 8x thread-uri |
| Frecvența procesor | 2.8 GHz |
| Frecvența Turbo | 4.3 GHz |
| Memorie Cache (L3) | 6 |
Memoria operativa
| Memoria RAM | 16GB |
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Frecvență memorie | 5500 MHz |
Hard Disk
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip Stocare | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Capacitate stocare, GB | 512 |
Placa video
| Grafică Integrată | AMD Radeon Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | 1x |
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| USB Type-C | 1x |
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.2 |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| Ieșire HDMI | 1x |
Dispozitive multimedia
| Cameră Web | Camera 720p HD |
| Boxe integrate | 2x 2W |
Sursa De Alimentare
| Putere | 90 W |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | Tastatură fără fir HP 510SP, Rusă, Negru |
| Mouse (Inclus) | Mouse fără fir HP 510SP, Negru |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 6.72 kg |
| Înălțime | 516.8 mm |
| Lățime | 612.5 mm |
| Adâncime | 186.3 mm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
15 849
lei
14 237
lei
906
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |