Laptop 15.6" HP Laptop 15, Natural Silver, Intel Core Ultra 5 125H, 24GB/512Gb, FreeDOS
cod produs
842899
Rezoluţia ecranului
1920x1080 FHD
Model/Număr Procesor
Intel Core Ultra 5 125H
Memoria RAM, GB
24GB
Capacitate stocare, GB
512
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Laptop |
| Producător | HP |
| Model | Laptop 15 |
| Nuanță culoare | Natural Silver |
| Culoare | Argintiu |
| Domeniul de aplicare | Casă, Birou |
| Versiune SO | FreeDOS |
| Tip carcasă | Laptop Classic |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 15.6 |
| Rezoluţia ecranului | 1920x1080 FHD |
| Tipul ecranului | IPS |
| Luminozitate, cd/m2 | 300 cd/m2 |
| Suprafață Display | Non-Glare |
| Aspect imagine | 16:9 |
Procesor
| Modelul procesorului | Intel Core Ultra 5 (Series 1) |
| Nume-cod Procesor | Meteor Lake |
| Model/Număr Procesor | Intel Core Ultra 5 125H |
| Numărul Nuclee | 14x Cores |
| Numar thread-uri | 18x Threads |
| Frecvența procesorului | 3.6 GHz |
| Frecvența procesor | 4.5 GHz |
Memorie
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Memoria RAM, GB | 24GB |
| Frecvență memorie, MHz | 5600 |
| Număr Module Memori | 1 |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Capacitate RAM pe slot | 16GB |
| Capacitate max. Totală RAM, GB | 32GB |
| Memorie Cache (L3), MB | 18MB |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip unitate de stocare | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Memorie de stocare, GB | 512 |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | Intel Arc Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x |
| Bluetooth | 5.3 |
Baterie de alimentare
| Tip de baterie | Litium-Ion |
| Capacitatea bateriei | 41 W⋅h |
| Adaptor de alimentare | Type-C 45W AC Adapter |
Interfețe/Porturi
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.2 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2/display/power delivery |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Caracteristici suplimentare
| Tastatură | Backlit numeric keyboard, En/Ru |
| Boxe încorporate | 2x speaker system |
| Cameră web | 1080p FHD Camera |
| Microfon încorporat | Microfoane duale |
| Material carcasă | Plastic |
Dimensiuni și Greutate
| Adâncime | 23.6 cm |
| Lățime | 36 cm |
| Înălțime | 1.9 cm |
| Greutatea | 1.65 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
13 490
lei
12 905
lei
770
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |