Monitor DELL DELL UltraSharp U2724D Alb (27"/2560x1440 WQHD)
cod produs
842667
Frecvența maximală
120 Hz
Rezoluţia
2560x1440 WQHD
Iluminarea de fundal
W-LED
Timpul răspunsului, ms
5
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | DELL |
| Seria | DELL UltraSharp |
| Model | U2724D |
| Culoare | Argintiu |
| Nuanță culoare | Alb |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 27 |
| Frecvența maximală | 120 Hz |
| Rezoluţia | 2560x1440 WQHD |
| Iluminarea de fundal | W-LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 109 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 5 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 2'000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 350 cd/m² |
| Adâncime culori, bit | 10 bits (8 bits+FRC) |
| Gama de culori | sRGB 100%, DCI P3 98% |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mata (3H) |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 1 x HDMI 2.0 |
| Conector căști audio | Да |
| DisplayPort | 2x DP 1.4 |
| USB-Hub | USB-B 3.* Upstream / 4x USB-A 3.* Downstream |
| Accesorii în set | Cablu DisplayPort, cablu USB Type-C — Type-A |
Caracteristici
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
| Multi-Ecran (PiP/PbP) | Picture-by-Picture, Picture-in-Picture |
| Senzor de lumină ambientală | Senzor de lumină |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 21° |
| Intervalul de reglare a înălțimii (mm) | 150 |
| Rotire | -45° ~ 45° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 612.2 mm |
| Înălțime | 385.5 mm |
| Adâncime | 192.2 mm |
| Greutate | 6.56 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
8 400
lei
8 415
lei
480
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |