Monitor Acer Acer Nitro VG270UGbmiipx Negru (27"/2560x1440 WQHD)
cod produs
842650
Frecvența maximală
120 Hz
Rezoluţia
2560x1440 WQHD
Iluminarea de fundal
LED
Timpul răspunsului, ms
1 ms
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor Gaming |
| Producator | Acer |
| Seria | Acer Nitro |
| Model | VG270UGbmiipx |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 27 |
| Frecvența maximală | 120 Hz |
| Rezoluţia | 2560x1440 WQHD |
| Iluminarea de fundal | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timpul răspunsului, ms | 1 ms |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Сontrast dinamic | 100M:1 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 2 x |
| DisplayPort | 1x |
| Accesorii în set | cablu DisplayPort |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x 2 W |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 20° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
Dimensiuni și Greutate
| Design Rame | 3-Laturi fără ramă |
| Lățime | 614 mm |
| Înălțime | 475 mm |
| Adâncime | 240 mm |
| Greutate | 5.8 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 545
lei
4 560
lei
260
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |