Monitor BenQ BenQ Mobiuz EX240N Negru (24.5"/1920x1080 FHD)
cod produs
842611
Frecvența maximală
165 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
W-LED
Timpul răspunsului, ms
1
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor Gaming |
| Producator | BenQ |
| Seria | BenQ Mobiuz |
| Model | EX240N |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 24.5 |
| Frecvența maximală | 165 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | W-LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 93 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 1 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Nivel de performanță HDR | HDR10 |
| Raport de contrast | 3000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8 bits (6 bits+FRC) |
| Gama de culori | 72% NTSC |
| Acoperire ecran | Anti-luciu |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 1 x HDMI 2.0 |
| Conector căști audio | Да |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x5 W |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync Premium |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5˚ - 15˚ |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Sursa de alimentare | Sursă de alimentare încorporată |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 540 mm |
| Înălțime | 421 mm |
| Adâncime | 182.6 mm |
| Greutate | 4.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 299
lei
133
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |