Monitor HP HP S3 Pro 324pe Negru (23.8"/1920x1080 FHD)
cod produs
842588
Frecvența maximală
100 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Timpul răspunsului, ms
5 ms
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | HP |
| Seria | HP S3 Pro |
| Model | 324pe |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 23.8 |
| Frecvența maximală | 100 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 93 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 5 ms |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 1'000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8 bits (6 bits+FRC) |
| Acoperire ecran | Anti-luciu |
| Сontrast dinamic | 8M:1 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| D-Sub (VGA) | 1x |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
| Accesorii în set | Power cable, HDMI cable |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x 2 W |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 23° |
| Rotire | -90°/90° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Sursa de alimentare | Intern |
Dimensiuni și Greutate
| Materiale | Plastic ABS, Aluminu |
| Design Rame | 3-Laturi fără ramă |
| Lățime | 538.8 mm |
| Înălțime | 447 mm |
| Adâncime | 212.1 mm |
| Greutate | 4.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 973
lei
2 983
lei
170
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |