Monitor AOC CU34P2A Negru (34"/3440x1440 WQHD)
cod produs
842576
Frecvența maximală
100 Hz
Rezoluţia
3440x1440 WQHD
Iluminarea de fundal
No
Timpul răspunsului, ms
1 ms
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | AOC |
| Model | CU34P2A |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | 1500R |
| Diagonala ecranului(inch) | 34 |
| Frecvența maximală | 100 Hz |
| Rezoluţia | 3440x1440 WQHD |
| Iluminarea de fundal | No |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Densitatea pixelilor | 109 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 1 ms |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 3000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 300 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8 bits (6 bits+FRC) |
| Acoperire ecran | Anti-luciu |
| Сontrast dinamic | 50M:1 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| D-Sub (VGA) | Nu |
| Intrări HDMI | 2 x HDMI 2.0 |
| Conector căști audio | Да |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
| USB-Hub | 4x USB3.2 |
| Accesorii în set | Cablu de alimentare, cablu HDMI, cablu DisplayPort |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x 3 W |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | Adaptive-Sync |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Da |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 23° |
| Intervalul de reglare a înălțimii (mm) | 150 |
| Rotire | -180° ~ 180° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Sursa de alimentare | Intern |
Dimensiuni și Greutate
| Materiale | Plastic ABS, Aluminu |
| Lățime | 611.5 mm |
| Înălțime | 808.3 mm |
| Adâncime | 275.1 mm |
| Greutate | 9.8 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 351
lei
7 363
lei
420
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |