Monitor Philips S-Line 24M2N3200S Negru (23.8"/1920x1080 FHD)
cod produs
842553
Frecvența maximală
165 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
sRGB
Timpul răspunsului, ms
1ms
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor Gaming |
| Producator | Philips |
| Seria | S-Line |
| Model | 24M2N3200S |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 23.8 |
| Frecvența maximală | 165 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | sRGB |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 92.5 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 1ms |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 35 000 : 1 |
| Luminozitate (vârf) | 350 cd/m² |
| Gama de culori | NTSC 96%, sRGB 125.9%,Adobe RGB 87.5% |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mata (3H) |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 1 x HDMI 2.0 |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
| Accesorii în set | cablu HDMI, cablu DisplayPort |
Sistem audio
| Suport Difuzoare Opționale | cablu HDMI, cablu DisplayPort |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 20° |
| Rotire | -90°/90° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
Dimensiuni și Greutate
| Materiale | Plastic |
| Design Rame | 3-Laturi fără ramă |
| Lățime | 540 mm |
| Înălțime | 513 mm |
| Adâncime | 213 mm |
| Greutate | 3.8 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 599
lei
150
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |