Monitor BenQ PD2705U Gri (27"/3840x2160 4K UHD)
cod produs
842512
Frecvența maximală
60 Hz
Rezoluţia
3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal
LED
Timpul răspunsului, ms
5
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | BenQ |
| Model | PD2705U |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Gri |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 27 |
| Frecvența maximală | 60 Hz |
| Rezoluţia | 3840x2160 4K UHD |
| Iluminarea de fundal | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 163 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 5 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Nivel de performanță HDR | HDR10 |
| Raport de contrast | 1200:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 10 bits (8 bits+FRC) |
| Gama de culori | 99% Rec.709, 99% sRGB |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mată |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 1 x HDMI 2.0 |
| Conector căști audio | Да |
| DisplayPort | 1x DP 1.4 |
| USB-Hub | 2x USB-B Upstream / 1x USB-C + 3x USB-A 3.* Downstream |
| Alimentare prin USB-C | până la 65 W |
| Interfata Video USB/Thunderbolt | USB-C (DP Alt Mode) |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x 2.5 W |
Caracteristici
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
| Multi-Ecran (PiP/PbP) | Picture-by-Picture, Picture-in-Picture |
| Comutator KVM | Da |
| Calibrarea fabricii | Da (Avg. ΔE<3) |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5˚ - 20˚ |
| Intervalul de reglare a înălțimii (mm) | 110 |
| Rotire | -15° ~ 15° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Sursa de alimentare | Sursă de alimentare încorporată |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 614 mm |
| Înălțime | 450.9 mm |
| Adâncime | 256.8 mm |
| Greutate | 9.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 608
lei
9 641
lei
550
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |