Monitor VIEWSONIC VA1650 Black (15.6"/1920x1080 FHD)
cod produs
841153
Frecvența maximală
60 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Timpul răspunsului, ms
7 ms
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | VIEWSONIC |
| Model | VA1650 |
| Part Number | VA1650 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Black |
| Domeniul de aplicare | Portabil |
Display
| Curbura ecranului | Nu |
| Diagonala ecranului(inch) | 15.6 |
| Frecvența maximală | 60 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Tip de ecran | VA |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timpul răspunsului, ms | 7 ms |
| Raport de contrast | 1000:1 |
| Luminozitate | 250 cd/m2 cd/m² |
| Сontrast dinamic | 50M:1 |
Conexiuni
| Interfate de conectare | 1 x HDMI 1.4, 1 x USB Type-C (Numai alimentare), 3.5mm Audio |
Caracteristici
| Caracteristici suplimentare | Boxe incorporabile 2 x 1 W |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 1.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 499
lei
144
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |