Laptop 15.6" ACER Extensa 15 EX215-24, Steel Gray, AMD Ryzen 3 7320U, 16Gb/512Gb, DOS (EX215-24-R3B3)
cod produs
841094
Rezoluţia ecranului
1920 x 1080
Model/Număr Procesor
AMD Ryzen 3 7320U
Memoria RAM, GB
16GB
Capacitate stocare, GB
512
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Notebook |
| Producător | ACER |
| Model | Extensa 15 EX215-24 |
| Nuanță culoare | Steel Gray |
| Culoare | Gri otel |
| Domeniul de aplicare | Universal |
| Versiune SO | DOS |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 15.6 |
| Rezoluţia ecranului | 1920 x 1080 |
| Tipul ecranului | IPS |
| Rata de reîmprospătare, Hz | 60 |
| Ecran tactil | Nu |
Procesor
| Model/Număr Procesor | AMD Ryzen 3 7320U |
| Numărul Nuclee | 4 |
| Frecvența procesorului | 2.4-4.1 GHz |
Memorie
| Tipul de memorie | LPDDR5 |
| Memoria RAM, GB | 16GB |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip unitate de stocare | PCIe NVMe SSD |
| Memorie de stocare, GB | 512 GB |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | AMD Radeon Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | WiFi6-AX/BT 5.1 |
Baterie de alimentare
| Timp operare baterie, ore | Pana la 17 ore |
| Adaptor de alimentare | 3-pin 65 W AC adapter |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | Nu este |
Caracteristici suplimentare
| Card reader | Nu |
| Tastatură | Engleza / Rusa / Ucraineana |
| Iluminarea tastaturii | Nu |
| Boxe încorporate | Doua difuzoare stereo |
| Cameră web | 720p HD |
| Microfon încorporat | Microfon dublu (33 mm + 33 mm) |
| Scanner de amprente digitale | Nu |
| Unitate Optică | fara DVD |
| NFC | Nu este |
| Alte optiuni de securitate | Utilizator BIOS / Supervizor |
| Slot pentru SIM Card | Nu este |
| Smart Card Reader | Nu |
| Certificare | ENERGY STAR / EPEAT registered |
| Cip de securitate | Firmware Trusted Platform Module (TPM) |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 362.9 x 237.5 x 19.9 mm |
| Greutatea | 1.73 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
8 990
lei
515
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |