Laptop 15.6" ACER Extensa EX215-55 (NX.EGYEU.00R), Inox, Intel Core i7, 16Gb/1024Gb, DOS (NX.EGYEU.00R)
cod produs
841092
Rezoluţia ecranului
1920 x 1080
Model/Număr Procesor
Intel Core i7
Memoria RAM, GB
16GB
Capacitate stocare, GB
1024
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Notebook |
| EAN cod | 4711121277733 |
| Producător | ACER |
| Model | Extensa EX215-55 (NX.EGYEU.00R) |
| Nuanță culoare | Inox |
| Culoare | Gri otel |
| Domeniul de aplicare | Universal |
| Versiune SO | DOS |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 15.6 |
| Rezoluţia ecranului | 1920 x 1080 |
| Tipul ecranului | IPS |
| Rata de reîmprospătare, Hz | 60 |
| Ecran tactil | Nu |
Procesor
| Model/Număr Procesor | Intel Core i7 |
Memorie
| Tipul de memorie | DDR4 |
| Memoria RAM, GB | 16GB |
| Sloturi memorie | 2 |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare, GB | 1024 |
| Tip unitate de stocare | PCIe NVMe SSD, Posibilitatea de instalare a unui HDD aditional |
| Memorie de stocare, GB | 1 TB |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | Intel Iris Xe Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | WiFi-AC/BT 5.0 |
Baterie de alimentare
| Timp operare baterie, ore | 6.5 ore |
| Adaptor de alimentare | 3-pin 45 W AC adapter |
Caracteristici suplimentare
| Card reader | Nu |
| Tastatură | Rusa / Ucraineana |
| Iluminarea tastaturii | Nu |
| Boxe încorporate | Doua difuzoare stereo |
| Cameră web | 720p HD |
| Microfon încorporat | Doua microfoane digitale incorporate |
| Scanner de amprente digitale | Nu |
| Unitate Optică | fara DVD |
| NFC | Nu este |
| Alte optiuni de securitate | Utilizator BIOS / Supervizor |
| Slot pentru SIM Card | Nu este |
| Smart Card Reader | Nu |
| Certificare | ENERGY STAR |
| Cip de securitate | Firmware Trusted Platform Module (TPM) |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 362.9 x 241.26 x 19.9 mm |
| Greutatea | 1.78 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
13 990
lei
799
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |