Laptop 14" HP Pavilion x360 (14-ek2007ci), Space Blue, Intel Core 3 100U, 8Gb/512Gb, DOS (A1AA2EA#UUQ)
код товара
841048
Rezoluţia ecranului
1920 x 1080
Model/Număr Procesor
Intel Core 3 100U
Memoria RAM, GB
8GB
Capacitate stocare, GB
512
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Notebook |
| EAN cod | 0198122794447 |
| Producător | HP |
| Model | Pavilion x360 (14-ek2007ci) |
| Nuanță culoare | Space Blue |
| Culoare | Albastru profund |
| Domeniul de aplicare | Universal |
| Versiune SO | DOS |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 14 |
| Rezoluţia ecranului | 1920 x 1080 |
| Tipul ecranului | IPS 300 nit |
| Rata de reîmprospătare, Hz | 60 |
| Ecran tactil | Da |
Procesor
| Model/Număr Procesor | Intel Core 3 100U |
Memorie
| Tipul de memorie | DDR4 |
| Memoria RAM, GB | 8GB |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip unitate de stocare | M.2 PCIe NVMe SSD |
| Memorie de stocare, GB | 512 GB |
Grafică și Audio
| Video | Intel Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) + Bluetooth 5.3 |
Baterie de alimentare
| Timp operare baterie, ore | Pana la 9 ore |
| Adaptor de alimentare | HP Smart 45 W |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | Nu este |
| Porturi | 1 x HDMI 2.1, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB Type-C 3.2 Gen 2, Mufa pentru casti/microfon |
Caracteristici suplimentare
| Card reader | SD |
| Iluminarea tastaturii | Este |
| Boxe încorporate | Doua difuzoare; Tehnologia HP Audio Boost |
| Cameră web | HP TrueVision 720p HD cu Reducere temporara a zgomotului |
| Microfon încorporat | Microfon digital bidirectional incorporat |
| Scanner de amprente digitale | Este |
| Unitate Optică | fara DVD |
| NFC | Nu este |
| Material carcasă | Plastic |
| Slot pentru SIM Card | Nu este |
| Smart Card Reader | Nu este |
| Cip de securitate | Suport Trusted Platform Module (modulul firmware TPM) |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 322 x 210 x 19.9 mm |
| Greutatea | 1.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
13 990
лей
799
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |