Motocultor Rato RG3.6-90Q-D-II
cod produs
839965
Volumul motorului
212 cm³
Tipul de combustibil
Benzin
Lățimea de cultivare
560-830 cm
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Rato |
| Tip | Motocultor |
| Frecvență nominală | 3600 Hz |
| Cai putere | 7 |
| Volumul motorului | 212 cm³ |
| Motor | R210 |
| Ciclul motorului | 4-timpi |
| Tipul de combustibil | Benzin |
| Pornirea motorului | Manuală |
| Lățimea de cultivare | 560-830 cm |
| Adîncimea de lucru | 250 cm |
| Greutatea | 85 kg |
În set
| Freza in set | Da |
| Numărul de viteze | 2 înainte,1 înapoi |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 999
lei
401
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |