Chiuvetă de bucătărie Waltz HDA 5550, 550 x 500 mm, Crom satin (VOR58332)
cod produs
838631
Material
Inox
Tip montare
Pe blat
Dimensiuni
550 x 500 mm
Adâncime cuvă
230 mm
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Waltz |
| Model | HDA 5550 |
| Culoare | Crom satin |
| Material | Inox |
| Tip montare | Pe blat |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu este |
Dimensiuni
| Dimensiuni | 550 x 500 mm |
| Adâncime cuvă | 230 mm |
| Grosime | 3 mm |
Setul include
| Sifon inclus | Da |
| Dispenser inclus | Nu |
| Scurgator | Nu |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 199
lei
69
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |