Chiuvetă de bucătărie Freddo SN9027, 780x490 mm, Satin Inox
cod produs
838587
Material
Inox
Tip montare
Pe blat
Dimensiuni
780x490 mm
Adâncime cuvă
180 mm
Dimensiuni cuvă
350x420 mm
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Freddo |
| Model | SN9027 |
| Culoare | Satin Inox |
| Material | Inox |
| Tip montare | Pe blat |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Număr cuve | 2 |
Dimensiuni
| Dimensiuni | 780x490 mm |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Dimensiuni cuvă | 350x420 mm |
| Grosime | 6 mm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 610
lei
92
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |