Set mobila de grădină Lines F5050, Negru
cod produs
838098
Setul conține
o masă , 2 scaune
Material carcasa
Metal / rattan artificial
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Seria | Lines |
| Model | F5050 |
| Culoare | Negru |
| Setul conține | o masă , 2 scaune |
| Numaru de locuri | 2 |
MATERIALE
| Material carcasa | Metal / rattan artificial |
| Materialul suprafeței mesei | Sticlă - 6 mm, temperată |
DIMENSIUNI
| Scaun | 78x70x87 cm |
| Masă | 50x50x50 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 450
lei
197
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |