Leagăn de grădină Waltz Thasos Gri
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Waltz |
| Model | Thasos |
| Culoare | Gri |
| Materialul carcasei | Oțel |
| Material tapiterie | Poliester si PVC (160G / M2) |
| Dimensiuni total | 232x120x164 |
| Înălţime | 1640 mm |
| Lăţime | 2320 mm |
| Adâncime | 1200 mm |
| Numărul de locuri | 4 |
| Capacitate maximă | 250 Kg |
| Tent | Da |
| Reglare vizieră | Da |
| Reglare inclinare spatar | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 495
lei
315
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |