Leagăn de grădină Waltz Vips Bej
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Waltz |
| Model | Vips |
| Culoare | Bej |
| Material tapiterie | Poliester |
| Dimensiuni total | 236х187х210 |
| Înălţime | 2100 mm |
| Lăţime | 2360 mm |
| Adâncime | 1870 mm |
| Capacitate maximă | 250 Kg |
| Saltea detașabilă | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
18 995
lei
1 089
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |