Motocoasă electrică Villager ET 1005
cod produs
837965
Suprafața de lucru
34 cm
Tipul instrumentului de tăiere
Fir nailon
Puterea
1000 W
Numărul de rotații max.
6500 rpm
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Villager |
| Tip | electrică |
Cosire
| Suprafața de lucru | 34 cm |
| Tipul instrumentului de tăiere | Fir nailon |
| Diametru fir | 2 mm |
Motor
| Puterea | 1000 W |
| Numărul de rotații max. | 6500 rpm |
| Amplasare motor | Sus |
| Tensiunea | 230 V |
| Frecventa | 50 Hz |
Suplimentar
| Greutate | 1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
