Scarificator / Aerator pe benzina Technoworker KSR400-D
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Technoworker |
| Tip | pe benzina |
| Tipul de areator | Role de aerare cu lame si arcuri |
| Lățime de lucru aerator | 40 cm |
| Reglarea înălțimii | 5 |
| Tipul de acționare | Împingere |
| Combustibil | Benzina |
| Capacitate cilindrică | 208 cm³ |
| Putere | 4300 W |
| Rotații | 3600 rot/min |
| Масса | 35 кг |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 885
lei
398
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |