Scarificator electric Villager VAS 1500 P
cod produs
837955
Lățime de lucru aerator
380 cm
Înălțime de lucru, mm
-5 până la +15
Volum rezervor colectare iarbă
50 L
Putere
1500 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Villager |
| Tip | electric |
| Tipul de areator | Role cu sape și greble |
| Lățime de lucru aerator | 380 cm |
| Reglarea înălțimii | 6 nivele (central) |
| Înălțime de lucru, mm | -5 până la +15 |
| Volum rezervor colectare iarbă | 50 L |
| Tipul de acționare | Împingere |
| Putere | 1500 W |
| Frecventa | 50 |
| Tensiune | 230 |
| Mod de cultivare | Da |
| Масса | 20 кг |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 999
lei
231
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |