Set mobila de grădină GardenLine NEO9924, Black
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | GardenLine |
| Model | NEO9924 |
| Culoare | Black |
| Setul conține | 2 fotolii, sofa, masă |
| Numaru de locuri | 4 |
MATERIALE
| Material carcasa | oţel |
| Material tapițerie | textil |
| Materialul suprafeței mesei | Sticlă temperată |
DIMENSIUNI
| Sofa | 112x60x97,5 cm |
| Scaun | 54,5x61x97 cm |
| Masă | 71x50,5x36,5 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 390
lei
193
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
