Living Bafimob Т-3 (ТV-1,5m) (180 cm), Toffi/Bej
cod produs
833090
Numărul de unități incluse
3
Carcasă
PAL melaminat
Fasadă
PAL melaminat
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Bafimob |
| Model | Т-3 (ТV-1,5m) |
| Culoare | Toffi/Bej |
| Numărul de unități incluse | 3 |
| Setul conține | Raft МT-150(desciderea sus), Tumba ТVT-180, Raft МT-120(sticla) |
MATERIALE
| Carcasă | PAL melaminat |
| Fasadă | PAL melaminat |
DIMENSIUNI
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 190 cm |
| Adâncime | 40 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 500
lei
315
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
