Canapea de colț Fabrik Home Madrid dreapta, Sorela 34
cod produs
831172
Mecanism extindere
eurocarte
Locul de dormit
155x200 cm
Lungime
293 cm
Adincime
216 cm
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Fabrik Home |
| Model | Madrid |
| Culoare | Sorela 34 |
| Tip canapea | Canapea de colț |
| Locație | de colț |
| Tip colț | tip U, de dreapta |
| Canapea extensibilă | este |
| Mecanism extindere | eurocarte |
| Spatiu de depozitare | este |
MATERIALE
| Material tapițerie | stofă |
| Material carcasa | lemn |
Dimensiuni
| Locul de dormit | 155x200 cm |
| Lungime | 293 cm |
| Înălțime | 70 cm |
| Adincime | 216 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
14 490
lei
828
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
