Aspirator pentru piscină automat Bestway 58960 AquaTronix G150
cod produs
829122
Zona de curățenie
toata suprafata
Sursă de alimentare
acumulator
Specificații tehnice
Caracteristici
Descriere
Caracteristici de bază
| Tip | automat |
| Întrebuințare | Toate piscinele cu fund plat până la 30 m², Rotunde: până la Ø 6,1 m, Dreptunghiulare și ovale: până la 7,32 m lungime |
| Zona de curățenie | toata suprafata |
| Sursă de alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 7.2 V |
| Capacitatea bateriei | 3400 Ah |
| Viteza de lucru | 15 m/min |
| Automomie | 60 min |
| Adâncimea maximă a piscinei | 3 m |
| Dimensiuni | 32 × 35 × 31 cm |
| Greutate | 3.45 kg |
| Specificații suplimentare | Nu este potrivit pentru piscine cu pereți din oțel. |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 199
lei
123
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
