Set de mobilă Eva HV-27V Light Brown + 6 YTC 080Wo BJORN24 Light beige
cod produs
814971
Setul conține
masă cu 6 scaune
Lungime masa
130 cm
Lungime extinsa
170 cm,
210 cm
Lățime
80 cm
Material blat
MDF Furniruit
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Eva |
| Model | HV-27V Light Brown + 6 YTC 080Wo BJORN24 Light beige |
| Setul conține | masă cu 6 scaune |
| Masă extensibilă | da |
DIMENSIUNI MASĂ
| Dimensiunea mesei | 1300(1700x2100)x800x750 |
| Lungime masa | 130 cm |
| Lungime extinsa | 170 cm, 210 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 75 cm |
MATERIALE MASĂ
| Material cadru/picioare | lemn |
| Material blat | MDF Furniruit |
MATERIALE Scaun
| Material tapițerie | panza |
| Material bază/picior | lemn |
Dimensiuni scaun
| Lățime scaun | 44 cm |
| Adâncime scaun | 40 cm |
| Înălțime scaun | 85.5 cm |
Culoare
| Culoare blat | Light Brown |
| Culoare picioare masa | Light Brown |
| Culoare tapiterie scaun | BJORN-24 Light Beige |
Articole incluse în acest set
Scaun Eva YTC-080 Wo, BJORN-24 Light Beige
Material tapițerie:
Stofă
Material bază/picior:
metal
684 lei
Masă pentru bucătărie Eva HV-27V, Light Brown
Altele:
Extensibil
Dimensiunea mesei (l×L):
130x80 cm
Dimensiunea în stare extinsă (l×L):
170x80 cm,
210x80 cm
2 964 lei
3 659 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 068
lei
405
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
