Masă pentru bucătărie Eva HV-27V, Light Brown
cod produs
814962
Altele
Extensibil
Dimensiunea mesei (l×L)
130x80 cm
Dimensiunea în stare extinsă (l×L)
170x80 cm,
210x80 cm
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Eva |
| Model | HV-27V |
| Culoare | Light Brown |
| Varietate | Masă pentru bucătărie |
| Altele | Extensibil |
| Forma | dreptunghiulara |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 130x80 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 170x80 cm, 210x80 cm |
MATERIALE MASĂ
| Material blat | MDF furniruit |
| Material cadru/picioare | Lemn |
DIMENSIUNI MASĂ
| Lungime | 130 cm, 170 cm, 210 cm |
| Lățime | 80 cm |
Articol inclus în seturi:
Set de mobilă Eva HV-27V Light Brown + 4 YTC 080Wo BJORN45 Dark brown
Setul conține:
masă cu 4 scaune
Lungime masa:
130 cm
Lungime extinsa:
170 cm,
210 cm
Lățime:
80 cm
Material blat:
MDF Furniruit
4 924 lei
Alte articole din set "Set de mobilă Eva HV-27V Light Brown + 4 YTC 080Wo BJORN45 Dark brown":
Scaun Eva YTC-080 Wo, BJORN-45 Dark Brown
Material tapițerie:
Stofă
Material bază/picior:
metal
490 lei
684 lei
Set de mobilă Eva HV-27V Light Brown + 4 YTC 080Wo BJORN24 Light beige
Setul conține:
masă cu 4 scaune
Lungime masa:
130 cm
Lungime extinsa:
170 cm,
210 cm
Lățime:
80 cm
Material blat:
MDF Furniruit
5 700 lei
Alte articole din set "Set de mobilă Eva HV-27V Light Brown + 4 YTC 080Wo BJORN24 Light beige":
Scaun Eva YTC-080 Wo, BJORN-24 Light Beige
Material tapițerie:
Stofă
Material bază/picior:
metal
684 lei
Set de mobilă Eva HV-27V Light Brown + 6 YTC 080Wo BJORN45 Dark brown
Setul conține:
masă cu 6 scaune
Lungime masa:
130 cm
Lungime extinsa:
170 cm,
210 cm
Lățime:
80 cm
Material blat:
MDF Furniruit
5 904 lei
Alte articole din set "Set de mobilă Eva HV-27V Light Brown + 6 YTC 080Wo BJORN45 Dark brown":
Scaun Eva YTC-080 Wo, BJORN-45 Dark Brown
Material tapițerie:
Stofă
Material bază/picior:
metal
490 lei
684 lei
Set de mobilă Eva HV-27V Light Brown + 6 YTC 080Wo BJORN24 Light beige
Setul conține:
masă cu 6 scaune
Lungime masa:
130 cm
Lungime extinsa:
170 cm,
210 cm
Lățime:
80 cm
Material blat:
MDF Furniruit
7 068 lei
Alte articole din set "Set de mobilă Eva HV-27V Light Brown + 6 YTC 080Wo BJORN24 Light beige":
Scaun Eva YTC-080 Wo, BJORN-24 Light Beige
Material tapițerie:
Stofă
Material bază/picior:
metal
684 lei
Set de mobilă Eva HV-27V Light Brown + 8 YTC 080Wo BJORN24 Light beige
Setul conține:
masă cu 8 scaune
Lungime masa:
130 cm
Lungime extinsa:
170 cm,
210 cm
Lățime:
80 cm
Material blat:
MDF Furniruit
8 436 lei
Alte articole din set "Set de mobilă Eva HV-27V Light Brown + 8 YTC 080Wo BJORN24 Light beige":
Scaun Eva YTC-080 Wo, BJORN-24 Light Beige
Material tapițerie:
Stofă
Material bază/picior:
metal
684 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 964
lei
3 659
lei
170
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 70 MDL |
1-2 zile
de la 70 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
